Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Zlatá notička a Superstar ŠD

4.3.2024 11:28 • autor: • kategorie:
 V lednu se již tradičně koná ve školní družině  pěvecká soutěž „Zlatá notička“. Nejprve proběhnou „výběrová“ kola v jednotlivých odděleních. Poté se sejde celá družina a postupující zazpívají před všemi dětmi. Všichni vystupující si zasloužili velkou pochvalu a odměnu, neboť není jednoduché zazpívat před publikem.
     Vítězové se pak zúčastnili obvodního kola “ Superstar ŠD“, které se uskutečnilo 28. února na ZŠ Arménská. Nás reprezentovali – Gabriela Víchová, Eliška Pejřová a Denis Sigmund. Sice nebyli na „bedně“, ale podali skvělý výkon a rozhodně se neztratili. Zaslouží si naše velké poděkování.
Vychovatelky ŠD
FOTOGALERIE