Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Co se událo v 2. oddělení ŠD?

25.10.2021 10:00 • autor: • kategorie:

Vstup do nového školního roku jsme všichni zvládli perfektně. Společně jsme si připomenuli pravidla chování ve školní družině, při hře na hřišti, pohybu ve škole a při vycházkách mimo areál školy. Ve třídě si zase rádi hrajeme se stavebnicemi, zpíváme písničky, tvoříme výkresy či výrobky k různým obdobím nebo událostem. Při pobytu venku jsme se pustili do sportování a zdolávání umělých i přírodních překážek.

Připravujeme se na velké klání v soutěži o“ Skokana ŠD“. Soutěžní disciplíny budou skoky přes švihadlo, lano a do dálky z místa. Z našich aktivit si můžete prohlédnout několik obrázků.

 

Zdeňka Palečková

FOTOGALERIE