Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Závěr školního roku v 6. A

29.6.2023 15:01 • autor:

Závěr školního roku v 6. A

Kromě historické exkurze do Prahy, o které pojednává samostatný článek, podnikla 6.A ještě dvě menší akce.

První z nich, 27. 6., byl výlet na „Prigl“, oficiálním názvem Brněnská přehrada. Vyrazili jsme k „Sirce“ a ještě o kousek dál, k přírodní posilovně a stolům na ping pong. Žáci si přinesli pálky na tenis a badminton a dopoledne uteklo jako voda. Každý se zabavil, jak mu vyhovovalo a byl díky tomu spokojený.

Druhý výlet proběhl o dva dny později, 29. června. Vyrazili jsme do Botanické zahrady Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity Brno. Po její prohlídce jsme zamířili do centra města, ukázali si jeho významné stavby a památky a plni dojmů zamířili zpět do školy.

Jan Nekvapil, třídní učitel