Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Zakončení školního roku ve 4.A

29.6.2023 22:04 • autor:

V druhé polovině června jsme s žáky využili pěkného počasí a vydali se na několik výletů. Naše putování začalo vlastivědným výletem do Prahy společně se 4.B. V Praze jsme navštívili důležitá místa naší historie i současnosti, např. Vyšehrad, Pražský hrad a chrám sv. Víta, Karlův most, Staroměstské náměstí s orlojem i Václavské náměstí.

Věnovali jsme se i sportu v rámci Olympijského běhu nebo plavání na
koupališti Riviéra.

Pro zakončení školního roku jsme si vybrali Lanáček na Plachtách, kde se děti vyřádily na lanové dráze i trampolíně. V parku jsme si pak uspořádali piknik a vyhodnotili jsme si celoroční hru. Teď už jen předat vysvědčení a hurá na prázdniny.

za 4. A Pavlína Kučerová, TU

FOTOGALERIE

FOTOGALERIE