Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Žáci ZŠ Kamínky dělají radost

25.11.2019 14:36 • autor:

Žáci 5.B Základní školy Kamínky se rozhodli, že udělají lidem radost, secvičili divadelní představení pod vedením paní učitelky Ivany Sedláčkové a Anny  Široké a vydali se jej zahrát na Kociánku a do Domova pro seniory v Novém Lískovci. Divadelní představení s názvem Princezna Mendela sklidilo velký úspěch. Představení moderovali žáci z deváté třídy, kteří po představení natočili několik rozhovorů s některými diváky. Na Kociánce se děti také dozvěděly, jaký je život zdravotně znevýhodněných lidí a jak tráví svůj volný čas. I přesto, že děti vystupovaly před velkým obecenstvem poprvé, odvedly skvělý výkon a tréma na nich nebyla vůbec znát. Všichni si to moc užili a těšíme se na další akce. Videa a fotografie naleznete na stránkách školy.

Lucie Fibichová,  Aneta Horáková, žákyně 9. třídy ZŠ Kamínky

FOTOGALERIE