Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Veselé zoubky v 1.B

20.3.2019 21:43 • autor:

Prvňáčci se ve středu 20.3. zapojili do preventivního programu „VESELÉ ZOUBKY“, který připravila společnost dm drogerie.  Děti se například dozvěděly k čemu zoubky potřebují, jak rostou, co je zubní kaz a další zajímavé informace. Cílem programu je naučit se správně pečovat o zuby. Jak na to nám pomohl zjistit Hurvínek s Máničkou v krátkém filmu „Jak se Hurvínkovi dostat na zoubek“. Součástí hodiny byl i interaktivní program, kde se děti aktivně zapojily. Své získané znalosti si ověřily v pracovním listu.  Na konci hodiny pak každý dostal preventivní balíček, který obsahoval zubní kartáček, zubní pastu, samolepku s návodem jak čistit zoubky, přesýpací hodiny a žvýkačky.

Mgr. Jindra Severinová, tř. učitelka

FOTOGALERIE