Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Vánoční jarmark 

12.12.2019 22:36 • autor:

Prosinec má být ve znamení předvánoční pohody. A tuto pohodu jsme si chtěli užít i na Základní škole Kamínky. Jako každý rok zde proběhl již tradiční Vánoční jarmark. Žáci ze všech tříd vyráběli se svými učiteli rozmanité vánoční dekorace, ozdoby na stromeček a výrobky nejrůznějšího druhu, které si mohli naši návštěvníci zakoupit. Tato akce bývá pěknou příležitostí k setkání žáků, jejich rodičů, učitelů, absolventů i široké veřejnosti. 

A nejen to. Celý večer se nesl i v duchu dvou překvapení, které jsme pro návštěvníky připravili. Prvním bylo nádherné vánoční osvětlení školního atria, které bude žákům naší školy zpříjemňovat předvánoční čas. Druhým překvapením byla návštěva Ježíška, se kterým se mohli návštěvníci vyfotit a třeba si odnést domů na památku pěknou rodinnou fotku. Atmosféra byla skutečně ve znamení přátelské pohody. 

 

Mgr. et Mgr. et Mgr. Vojtěch Novotný, 

učitel

FOTOGALERIE