Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Spaní ve škole 3.A a 5.A

7.12.2018 8:58 • autor:

Z pátku 30. 11. na sobotu 1. 12. se naše třídy rozhodly přespat ve škole. Program začal přivítáním všech dětí, které se akce zúčastnily. Také jsme dali dohromady všechno jídlo a pití, které děti přinesly. Dále se pokračovalo výrobou dekorací na vánoční jarmark.

Další na programu byl film, který si každá třída odhlasovala. Po náročném odpoledni jsme po filmu zalehli ke spánku.

Důležité na této akci bylo, že jsme společně zjistili, že je možné trávit příjemné chvíle ve škole i mimo vyučování. Děti domů odcházely s úsměvy na tvářích a již nyní se nemohou dočkat dalšího spaní ve škole. Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci.

Mgr. Lenka Dosadilová, Mgr. Taťána Ševečková

FOTOGALERIE