Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Školní výlet a konec roku 9.B

30.6.2023 12:42 • autor:
9.B byla na výletě u Chotěboře v chatě Doubravka. Během výletu jsme byli na několika procházkách, hráli volejbal a fotbal a hlavně si povídali o různých věcech – o filmu V síti, o předsudcích a jejich vlivu na rozhodování i o osobních tématech jednotlivců. Díky lesům a nedaleké říčce bylo i při tehdejších teplotách docela příjemně. S místem jsme byli spokojeni a vůbec by nám nevadilo tam jet znovu.
V posledních dnech školního roku jsme si užívali přehrady (i jízdu lodí), vodní blbosti na Riviéře, deskovky a další hry nebo společný oběd ve městě. A co na tom všem bylo nejlepší? Všechny tyto aktivity si lidé z 9.B vybrali sami!

Aleš Otýpka, součást 9.B