Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Školička na ZŠ Kamínky

23.3.2023 9:53 • autor:

I letos ve spolupráci s MŠ Kamarád mohli předškoláci navštěvovat společně s rodiči Školičku a vyzkoušet si, jak to bude ve škole probíhat, co je čeká a na co se mohou těšit. Cílem Školičky /edukativně stimulační skupinky/ je rozvoj
dětí hravou formou, podněcování schopností a dovedností důležitých pro zvládnutí 1. třídy. Děti si formou hry osvojily různé dovednosti, rodiče pracovali společně s dětmi a pomáhali jim. Zároveň získali náměty pro další práci s dětmi. Předškoláci na závěr dostali vysvědčení s jedničkou za úspěšné zvládnutí úkolů a malou odměnu. Věříme, že se do školy těší, a že se jim tam bude líbit.

Mgr. Anna Široká, Mgr. Jindra Severinová

FOTOGALERIE