Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

„Škola naruby ve 2.A“

6.11.2023 9:54 • autor:

V pondělí 23. října jsme si v naší třídě zahráli na „školu naruby“. Tak trochu jsme si vzájemně vyměnili role. Někteří žáci převzali roli učitele a asistenta a připravili si hodinu českého jazyka, matematiky a prvouky. Na vlastní kůži si tak vyzkoušeli, jaké to je nejen učit, ale také řešit nejrůznější situace, včetně vyrušování a „zlobení“, do kterého jsme se také s asistentem zapojili. Všichni naši „zastupující“ učitelé a asistenti si zaslouží velikou pochvalu, nejen za přípravu, ale především za předvedení, do kterého vložili všechny své síly a veškerou energii. Už se moc těšíme na další „hodinu naruby“.

Mgr. Bohdana Minářová, tř. uč.

FOTOGALERIE