Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Prvňáčci na ZŠ Kamínky

11.9.2023 13:13 • autor:

Přejeme všem plno úspěchů, krásných zážitků a radost z učení. První den pro prvňáčky je vždy dnem slavnostním a výjimečným. Tak tomu bylo i letos. V pondělí 4.9. nejmenší žáky i ostatní třídy přivítal po prázdninách pan ředitel Mgr. Petr Novák, Ph.D. společně s paní starostkou Ing. Janou Drápalovou. Naše prvňáčky čekalo další překvapení v atriu školy. Žáci 4. tříd si pro ně připravili krátké pásmo písniček a básniček. Po vystoupení se ujali prvňáčků žáci devátých tříd a stali se tak jejich patrony.  V průběhu celého školního roku budou svým kamarádům pomáhat při společných akcích naší školy a různých činnostech. Ve třídách se prvňáčci přivítali s paními učitelkami, popovídali o prvních dojmech a rozloučili se s těšením na další následující dny ve škole. 

Paní učitelky 1. tříd  Mgr. Jana Chytilová a Bc. et Bc. Marie Menšíková

FOTOGALERIE