Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Okresní kolo turnaje týmů ve stolním tenise

22.10.2017 21:46 • autor:

 

Ve čtvrtek 19.10. se naši žáci zúčastnili okresního kola turnaje týmů ve stolním tenise na ZŠ Svážná. Chlapci ve složení Lukáš Navrátil, Lubomír Žaloudek(oba z 8.A) a Adam Dostál (z 9.A) dosáhli vyrovnaným týmovým výkonem na skvělé druhé místo. Dívčí tým složený z žákyň devátého ročníku Kláry Kovářové, Evy Prochové a Kateřiny Šenkové, zejména za přispění bezchybného výkonu poslední zmíněné, nejen že soutěž vyhrál, ale postoupil do krajského kola, které se koná 8. 11. v Hodoníně. Oběma týmům gratulujeme, za vzornou reprezentaci školy děkujeme a děvčatům v dalším tažení držíme palce.

Mgr. Štěpán Vystrčil

FOTOGALERIE