Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

MIKULÁŠ, ČERTI, ČERTICE A ANDÍLCI NA KAMÍNKÁCH

9.12.2019 7:02 • autor:

     I letos k nám jako každoročně zavítal Mikuláš s čerty, čerticemi a andílky. Deváťáci uspořádali pro žáky 1. stupně zábavné dopoledne plné her, soutěží a nejrůznějších aktivit, které probíhaly v čertovském duchu. Mladší žáci a žákyně plnili na stanovištích pestré čertovské úkoly. Za splnění čertovin získávali body s cílem získání mikulášské nadílky. V rámci plnění úkolů děti závodily s čerty ve skoku v pytli, házely do čertovského kotle, luštily mikulášskou křížovku, učily se jako andílci létat, zúčastnily se andělského malování, odhalovaly tajemství v punčoše, uspořádaly mikulášský slalom nebo probíhaly čertovskou dráhou odvahy. 

     Po ukončení her a splnění aktivit byly děti obdarovány Mikulášem nachystanou sladkou nadílkou. S Mikulášem a ostatními jsme se rozloučili a popřáli si krásné a pohodové prožití adventního období a kouzelné prožití Vánoc.

Deváťáci ZŠ Kamínky s třídní učitelkou Mgr. Helenou Hanouskovou

FOTOGALERIE