Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Mami, tati, už píšu perem!

8.2.2024 20:57 • autor:

 

Den 31. 1. 2024 byl pro všechny žáky základních i středních škol výjimečný. Zejména pak pro naše nejmladší žáky, kteří si šli pro vysvědčení úplně první. V 1.B jsme však měli důvody k oslavám hned
dva. Žáci v průběhu posledních měsíců prokázali snahu při trénování psaní písmenek do svých písanek, a tak nezbývalo nic jiného, než konečně začít psát perem. Ve spolupráci pana ředitele a třídní paní učitelky, byli žáci pasování na písaře a získali své první pero. Žáci poté stvrdili svým podpisem, že se budou snažit u psaní hezky sedět, držet správně pero a psát co nejkrásněji.

Samotné vysvědčení pak bylo už jen tou správnou třešničkou na dortu.