Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

KRABICE OD BOT aneb DĚTI DARUJÍ DĚTEM K VÁNOCŮM

21.12.2018 9:22 • autor:

K Vánocům patří dárky. Pro naše děti, pro naše blízké. I v dnešní době jsou kolem nás děti, na které nikdo s dárkem nemyslí. Ty si zejména o Vánocích zaslouží naší podporu povzbuzení. Proto vznikl projekt KRABICE OD BOT.

Když jsme se dozvěděli o tomto projektu, neváhali jsme ani chvilku a zapojili jsme se. Tato akce proběhla pod záštitou Českobratrské církve evangelické a Diakonie ČCE. Cílem bylo potěšit děti z chudých rodin v České republice a udělat dobrý skutek.

Naši žáci se společně s rodiči pro tuto dobrou věc nadchli a nosili do školy své hračky, se kterými si již nehrají, knihy, pastelky, omalovánky, oblečení, apod. Těmito věcmi jsme krabice od bot naplnili a zabalili. Na každou zabalenou krabici jsme napsali, pro jaký věk a zda je dárek určen pro dívku nebo pro chlapce.

Podařilo se nám zabalit 30 krabic a udělat radost 30 dětem.

Moc děkujeme rodičům a žákům z 1. B, 2.A a 2.B za dárky. Věřím, že udělají velkou radost.

Mgr. Jindra Severinová