Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Kamínky v Hudebním divadle Karlín

11.2.2020 8:53 • autor:

V pátek 24. 1. se zájemci naší školy vypravili do Prahy do Hudebního divadla Karlín. Jednalo se o českou premiéru úspěšného světového titulu inspirovaného neméně úspěšným filmem, Sestru v akci.

Muzikál je upravenou broadwayskou verzí, která našla své místo i na české muzikálové scéně. V první řadě je potřeba uvést, že v muzikálu Sestra v akci neuslyšíte hudbu a skladby známé z filmu. Místo filmového gospelu tak zní soul a klasický pop. Jasně nejlepší jsou sborové písně jeptišek doprovázené tancem. Hudební divadlo Karlín nám nabídlo přímo hvězdné obsazení v čele s Lucií Bílou, Václavem Noidem Bártou, Václavem Vydrou, Ivou Pazderkovou a dalšími. Odcházeli jsme z divadla s množstvím nových hudebních zážitků a doufáme, že se zase znova vypravíme za dalším muzikálem.

 

Mgr. Lenka Dosadilová