Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Jak jsme přivítali jaro

23.4.2019 20:42 • autor:

Ve středu 17. dubna to v naší škole ZŠ Kamínky už od rána hučelo jako v úlu. Všechny děti na prvním stupni s napětím očekávaly, co se bude dít. Ten den jsme se totiž neučili, ale vyráběli jsme velikonoční dekorace všeho druhu. Paní učitelky si pro nás vymyslely různé výrobky a my jsme se těšili, až se pustíme do práce. Nejprve jsme si povídali o Velikonocích a o tom, jaké tradice udržujeme. A pak už jsme malovali kraslice, pletli pomlázky, vyráběli beránky, kuřátka a zajíčky z papíru, přírodnin i pěnové hmoty, seli a zdobili velikonoční osení, tvořili ozdoby z keramické hlíny. Domů jsme si odnesli spoustu krásných výrobků i zážitků ze společného tvoření.

Mgr. Pavlína Kučerová

FOTOGALERIE