Bohemian Rhapsody

31.1.2019 14:14 • autor:

Na konci pololetí žáci 8. a 9. tříd v kině Lucerna zhlédli poutavý příběh o životě extravagantního, divokého a nespoutaného člena skupiny Queen, Freddieho Mercuryho. Bohemian Rhapsody je nejen jedna z nejznámějších písní skupiny Queen, jmenuje se tak i nejnovější filmové zpracování osudů tohoto výjimečného hudebního uskupení. Není to jen obyčejný životopisný film o vzniku jedné z nejslavnějších skupin všech dob, film se soustředí i na osobní životy členů skupiny a lidí, kteří Queenům pomohli dopracovat se na přední příčky všech hitparád.

Odcházeli jsme z filmového představení nadšení a spokojení, že jsme měli možnost nahlédnout do života této legendy rocku a popu a poslechnout si nezaměnitelný projev této jedné z největších osobností populární hudby, který předčasně odešel do hudebního nebe.

Mgr. Helena Hanousková