Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Adaptační kurz šestých tříd ZŠ Kamínky

25.9.2020 8:52 • autor:

Ve dnech 10. a 11.9.2020 se žáci tříd 6.A a 6.B zúčastnili adaptačního kurzu, který netradičně proběhl v areálu školy ZŠ Kamínky. Zúčastnili se jej také jejich třídní učitelé, zástupci pro první a druhý stupeň, a školní psycholožka.

Po oba dny se děti zapojily do různorodých aktivit, které podporovaly jak individuální zapojení žáků, tak jejich skupinovou spolupráci a stmelení kolektivu tříd. Děti tak o sobě mohly zjistit nové informace například o tom, co kdo má rád, jak tráví svůj volný čas a zjistily třeba i to, co o svých spolužácích a učitelích ještě nevěděly. Do programu byli zapojeni všichni včetně třídních učitelů i paní asistentky.

Počasí nám po oba dny přálo, tak jsme se v průběhu obou dnů mohli po třídách vystřídat na jednotlivých hřištích v areálu školy. Žáci i učitelé z dvoudenního programu odcházeli spokojení a odnesli si s sebou příjemný zážitek.

Mgr. Martin Blaťák a Mgr. Petra Sucháčková, třídní učitelé 6.A a 6.B

FOTOGALERIE