7.B na školním výletě

28.6.2023 13:05 • autor:

Naše třída byla poslední, kterou letos čekal školní výlet. Moc jsme se na něj těšili už od září, termín vypadal skvěle, jen počasí si to nakonec trochu rozmyslelo a nás tak čekaly lehce propršené dny a místo opalovacího krému jsme balili pláštěnky. Náš výlet jsme strávili v okolí areálu Jasenka na Vysočině. Naštěstí nám pár kapek deště nezkazilo náladu a výlet jsme si užili i tak. Prošli jsme si krásné okolí, zasportovali si v areálu na hřišti (basketbal !!!), zahráli si matematickou hru (jupí) a pak i nějaké deskovky. V úterý se nad námi počasí slitovalo a my se tak večer mohli sejít u táboráku a opéct si špekáčky. A protože jsme s sebou měli kytaru, byl to táborák se vším všudy. Výlet utekl dost rychle a nikomu se ve středu nechtělo na zpáteční cestu vlakem. Už teď se ale těšíme na příští výlet a doufáme, že počasí k nám bude milosrdnější a pláštěnky budeme moct nechat doma anebo naspod batohů.