Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Vánoční turnaj ve stolním tenisu 2018

19.12.2018 8:13 • autor:

V úterý 18. 12. 2018 se na naší škole konal první ročník Vánočního turnaje ve stolním tenisu. Do turnaje se přihlásilo 24 hráčů a hráček, kteří byli nalosovaní do turnajového pavouka. V případě, že žák v prvním kole prohrál, mohl se ještě zúčastnit boje o medaile v opravném pavouku. Celý turnaj se odehrál v přátelské atmosféře a hlavně duchu fair play. Hráči mohli porovnat síly se svými vrstevníky, ale i žáky z vyšších ročníků.

V základním pavouku se o postup do finále utkali žáci Lukáš Búřil a Eliška Strážnická. V opravném pavouku proběhl souboj o finále mezi Vojtěchem Orelem  a Michaelem Zrůnem. Těmto semifinálovým, následně finálovým soubojům fandila celá tělocvična a každý se snažil podpořit svého favorita. A jak turnaj dopadl?

  1. místo Lukáš Búřil, 6.A
  2. místo Eliška Strážnická, 6.A
  3. místo Vojtěch Orel, 7.A
  4. místo Michael Zrůn, 6.A

Gratulujeme žákům, kteří si odnesli kovy nejcennější plus věcné dary. Samozřejmě musíme blahopřát i všem ostatním zúčastněným, kteří neměli štěstí a neprobojovali až k stupňům vítězů. Na závěr nemůžeme dodat nic jiného, než to, že se už všichni těšíme na další ročník. Sportu zdar a ping pongu zvlášť.

Organizátoři turnaje

 

FOTOGALERIE