Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Vánoční koncert s Musicou animae

7.12.2018 10:28 • autor:

V krásném novorenesančním sále Besedního domu proběhl na samém počátku prosince vánoční koncert pro žáky celé naší školy a zcela jistě podpořil vánoční atmosféru těchto dní.  O sváteční atmosféru se postarala Musica animae – dvě dámy (zpěvačka a hráčka na klávesy) a 5 pánů, kteří tvořili žesťové kvinteto. Po celou dobu nás provázeli svými krásnými vánočními melodiemi a zpěvy. Součástí programu bylo tematické průvodní slovo zachycující význam a průběh adventního období a samozřejmě Vánoc. Na závěr téměř hodinového vystoupení jsme si sborově zazpívali kromě dalších koled naši nejznámější koledu – Narodil se Kristus Pán.

Příjemně jsme se naladili a odcházeli s tím, že Vánoce jsou už skutečně za dveřmi.

Mgr. Helena Hanousková