Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Slavnostní otevření multifunkčního hřiště

Srdečně zveme (17. 10. 2019 v 16:00) malé i velké na slavnostní otevření multifunkčního hřiště, za účasti představitelů města Brna, městské části Nový Lískovec, sportovních a zájmových organizací, a to vše za moderování brněnské fotbalové legendy Luboše Kaloudy.

Účast již potvrdil Jiří Denisa Procházka, český bojovník smíšených bojových umění (MMA) ve váze 93 kg (light heavyweight). Historicky prvním držitelem titulu v polotěžké váze organizace Rizin FF. V české soutěži GCF je držitelem titulu z roku 2013.

Těšit se můžete i na další sportovní hvězdu, českou reprezentantku, olympioničku, vicemistryni Evropy 2019 ve volném stylu Adélu Hanzlíčkovou. 

Nenechte si ujít tuto supershow!

Zahájení akce již za:

-1706Days -8Hours -14Minutes -25Seconds