4. ročník vánočního turnaje ve stolním tenise

15.12.2022 8:42 • autor:

Ve dnech 13. a 14. prosince se na naši škole uskutečnil již 4. nejubilejní ročník vánočního turnaje ve stolním tenise. Turnaj byl Open, čili v něm mohli nastoupit všichni přihlášení hráči v kategorii prvního a druhého stupně.

Systémem základních a semifinálových skupin se na stupně vítězů prokousali chlapci z 5.B, jmenovitě Matěj Příkazský – zlato, Jakub Galko – stříbro a Tadeáš Sodomka – bronz. Nejen tito tři potvrdili, že i na prvním stupni naší školy se hraje pinčes velmi vysoké úrovně. Na druhém stupni se po lítých bojích v pavouku, a to i opravném, dostali na stupně nejvyšší Petr Flajšar – zlato, Dominik Uscinski – stříbro a Ondřej Čupera – bronz. Kromě pohárů, diplomů, medailí, cen pro vítěze a sladké tečky pro každého hráče v nás všech zůstal krásný pocit z přátelských a spravedlivých utkání ve dvou sportem zalitých dnech.

Turnaj a předvedená kvalitní hra byly úspěšným vyústěním celoročního tréninku v průběhu přestávek na chodbách naší školy. Už nyní se těšíme na 5. ročník tohoto úspěšného projektu.

Mgr. Štěpán Vystrčil, Mgr. Tomáš Palupa