3. ročník vánočního turnaje ve stolním tenise

4.1.2022 8:31 • autor:

Dne 20. a 21. prosince 2021 se na naší škole uskutečnil 3. ročník turnaje ve stolním tenise. Klání bylo otevřeno dívkám a chlapcům 1. a 2. stupně. Poháry, medaile a sladké odměny byly připraveny a tak nic nebránilo tomu začít na dvou stolech odvíjet nit zápasů ze kterých vyplynuli čtyři finalisté, kteří si rozdělili cenné kovy a také nepopulární bramborovou medaili. Na druhém stupni si zasloužené zlato odnesl David Krejčí, stříbro Ondřej Čupera a bronz Dominik Uscinski. Na prvním stupni to byl zlatý Pavel Flajšar, stříbrný Pavel Konečný a bronzový Daniel Man.
Turnaj a předvedená kvalitní hra byly úspěšným vyústěním celoročního tréninku v průběhu přestávek na chodbách naší školy. Už nyní se těšíme na 4. ročník tohoto úspěšného projektu.

Mgr. Štěpán Vystrčil, Mgr. Tomáš Palupa