Lyžníci v Petříkově 2019

11.2.2019 20:30 • autor:

V únorovém měsíci jsme vyjeli prozkoumat lyžařské svahy v Petříkově. Byli jsme plni očekávání, jak se nám nové středisko bude líbit. Petříkov nás mile překvapil. Malebná, zasněžená vesnička, krásné upravené sjezdovky. A co počasí? Jako z obrázku. Sluníčko nám svítilo po celou dobu. Však sami uvidíte. Připadali jsme si jako v Rakousku. Všichni jsme se naučili lyžovat, bylo spoustu zábavy, nechyběl ani karneval, který jsme v tomto roce uspořádali jak na  svahu, tak na večerní diskotéce. Masky byly opravdu nápadité. Samozřejmostí byl i slalomový závod. Děti bojovaly o prvenství jako draci. Ale vítěz může být jen jeden a tomu patří velká gratulace. Ted už nám nezbývá nic jiného, než vzpomínat na skvělý kurz a těšit se na další rok.

Vedoucí kurzu

Mgr. Irena Drábková