2. ročník turnaje ve stolním tenise

7.1.2020 8:05 • autor:

Dne 18. a 19. prosince 2019 se na naší škole uskutečnil 2. ročník turnaje ve stolním tenise. Klání bylo otevřeno dívkám a chlapcům 1. a 2. stupně. Poháry, medaile a sladké odměny byly připraveny a tak nic nebránilo tomu začít na dvou stolech odvíjet nit zápasů ze kterých vyplynuli čtyři finalisté, kteří si rozdělili cenné kovy a také nepopulární bramborovou medaili. Na druhém stupni si zasloužené zlato odnesl Petr Kovařík, Stříbro David Krejčí a bronz Ondřej Čupera. Na prvním stupni to byl zlatý Dominik Uścinśki, stříbrný Pavel Flajšar a bronzový Filip Gregor.
Turnaj a předvedená kvalitní hra byly úspěšným vyústěním celoročního tréninku v průběhu přestávek na chodbách naší školy. Už nyní se těšíme na 3. ročník tohoto úspěšného projektu.

Mgr. Štěpán Vystrčil