Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

ZŠ Kamínky vítá prvňáčky

10.9.2018 19:51 • autor:

 

 

 

 

 

 

 

3.září nastal pro některé žáky naší školy zcela výjimečný den. Ti nejmenší zažili svůj úplně první den ve škole, ti nejstarší pak svůj poslední první den. A protože jsme jim tento den chtěli udělat nezapomenutelným, slavnostně jsme je přivítali v čele s panem ředitelem Mgr. Petrem Novákem, PhD. a paní starostkou Ing. Janou Drápalovou. Ti popřáli našim prvňáčkům mnoho úspěchů a šťastných let ve školních lavicích, žákům devátých tříd pak úspěšný poslední rok a šťastnou ruku při výběru středních škol. Poté přivítal žáky také školní pěvecký sbor Zpěváček. Každý prvňáček si také vybral kamaráda z řad deváťáků, který jej odvedl do třídy a společně se na památku vyfotili. Kamarádi z devátých tříd slíbili, že budou do prvních tříd často chodit, že si budou s prvňáčky povídat a pomáhat jim. Třeba je i někdy  něco naučí. Už se na společné zážitky moc těší.

Mgr. et Mgr. Pavlína Kučerová, ZŠ Kamínky

FOTOGALERIE