26.3.2024 11:07 • autor: Tomáš Palupa
V únoru tohoto roku měla třída 5.B projekt zaměřený na zdravé stravování.
Žáci se seznámili s chodem školní kuchyně a sestavováním jídelníčku dle nutričního doporučení, na závěr dostali za úkol sestavit jídelníček na jeden týden (sladké jídlo + rybí pokrm).
Všem se podařilo vytvořit skvělé jídelníčky a nakonec jsme se rozhodly, že v týdnu od 8. 4. 2024 do 12. 4. 2024 uvaříme dle představ žáků 5.B.
Věřím, že všichni strávníci ocení jejich práci a všem bude chutnat.
Andrea Uhlířová
Vedoucí školní kuchyně

