Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Závody základních škol okresu Brno-město v halovém veslování

10.4.2019 14:00 • autor:

 Základní škola Kamínky pořádá ve spolupráci s technickým pořadatelem VK Lodní sporty Brno závody základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií v halovém veslování. Místo konání: ZŠ Brno, Kamínky 5, 634 00 Brno. Termín a čas: úterý 25. března od 8:00 hodin.
Závody budou probíhat na veslařských trenažérech Concept II. Účast je otevřena pro věkové kategorie 3 a 4 dle platných pravidel sportovních soutěží AŠSK, tedy pro 2. stupeň základních škol a nižší ročníky víceletých gymnázií. Další podrobnosti ve vypsání

závodů.

Přihlášky posílejte do pondělí 23. března na adresu stepan.vystrcil@zskaminky.cz včetně. Jako předmět e-mailu uveďte

„Halové veslování“. Losování proběhne v pondělí 23. března. Časový pořad závodů bude upřesněn po losování a rozeslán spolu s dalšími pokyny zpět přihlašovatelům.

Přihlášení jednotlivci či týmy, které budou mít v přihlášce uvedený kvalifikační čas, budou přednostně nasazování do jednotlivých jízd. Vyhlašuje se samostatně každá kategorie, soutěžit se bude o zajímavé ceny. Zahájení a start prvního závodu je naplánován na 8:30.
 
 
Mgr.Štěpán Vystrčil, ředitel závodu
 
http://www.zskaminky.cz/
http://www.lodnisportybrno.cz/v-aktuality/