Závodníci ze ZŠ Kamínky bodují ve šplhu

24.11.2017 6:50 • autor:

Ve středu 22. 11. 2017 se žáci 1. i 2. stupně naší školy zúčastnili obvodních kol ve šplhu.

Závodníci 3. – 5. tříd soutěžili na ZŠ Svážná, skvěle šplhali a šestkrát stáli na stupních vítězů.

V kategorii 3. tříd Ludmila Kolářová získala 2. místo, Kateřina Sekaninová obsadila 3. místo.

V kategorii 4. tříd si David Kovář vyšplhal 2. místo. V kategorii 5. tříd Veronika Treblíková a Vítězslav Siegel získali 3. místo a Martin Sedlecký vybojoval 1. místo vynikajícím časem 3,8 s.

Žáci 2. stupně zamířili na SŠ Jílová, kde v obvodním kole v kategorii dívek 8. – 9. tříd získaly dvě prvenství. V jednotlivcích 1. místo vybojovala Karolína Macháčková, a taktéž v týmu společně s Vanessou Pokornou a Sabinou Obořilovou / 6. tř. /slavily vítězství.  Naši mladší žáci  Ondřej Kratochvil, Jakub Kozák a Jan Komínek  získali v týmu 2. místo. Všichni jmenovaní postupují do městského kola.

Našim závodníkům blahopřejeme a držíme palce v dalších soutěžích.

PaedDr. Zdeňka Bučková, Mgr. Petr Janáček