Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Závěr roku v 8.B

29.6.2023 15:41 • autor:

Přiblížili se poslední červnové dny, známky jsme již měli uzavřené, a tak zbýval čas na různé volnočasové aktivity, na které nám během roku nevychází příliš času. Ve škole jsme si udělali filmové dopoledne, kdy nám paní učitelka třídní udělala k občerstvení popcorn, jeden den jsme se utkali v různých deskových hrách a jedno dopoledne jsme si užívali sportovních aktivit v parku na Plachtách.

Nejlepším zážitkem pro nás byla návštěva JumpParku, kdy jsme si vyzkoušeli několik druhů trampolín a užili si společně spoustu legrace. Někteří z nás se naučili skákat salta, někteří se naopak snažili oslnit ostatní spolužáky již předešlými dovednostmi. Teď se všichni těšíme na prázdniny, kdy zajisté již začneme spřádat plány na další školní rok.

Mgr. Hana Prokopová, třídní učitelka

FOTOGALERIE