Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Žáci ZŠ Kamínky dělají radost

15.10.2021 8:21 • autor:

Děti čtvrtých tříd ze ZŠ Kamínky přišly potěšit jubilanty na slavnostní setkání, které se konalo v úterý 16. září 2021 v komunitním centru Skála. Udělaly radost pásmem písní a básní. Jubilanti si s nimi zazpívali, vzpomněli si na své mládí a zaposlouchali se do básní svého dětství. Když potom děti nakráčely s osobní gratulací směrem k babičkám a dědečkům, nezůstaly jejich oči suché. Bylo to krásné, emotivní vystoupení a mezigenerační propojení. V sobotu 18. září 2021 naši žáci přišli přivítat malé občánky Nového Lískovce recitací a zpěvem. Oběma vystoupeními dělali tak radost jubilantům, dětem i rodičům, a hlavně si uvědomili, jak krásné je dělat radost ostatním. 

PaedDr. Zdeňka Bučková, Mgr. Anna Široká