Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Žáci ze ZŠ Kamínky pomáhali vozíčkářům

10.12.2021 8:46 • autor:

Stalo se již tradicí, že žáci naší školy pomáhají na Českém poháru ve stolním tenise vozíčkářů. Letošní
19. ročník se podařilo organizátorům uspořádat navzdory nepříznivé době a za přísných hygienických opatření. Naši žáci byli nápomocni při organizaci této akce jako sběrači míčků.
Po slavnostním zahájení paní primátorkou města Brna Markétou Vaňkovou a panem profesorem Vlastimilem Válkem se sportovci pustili do lítých, ale férových soubojů. Vítězem letošního turnaje se stal náš favorit Boris Trávníček, který dokázal s přehledem porazit všechny soupeře a jeho vítězství bylo zasloužené. Bez pomoci žáků naší školy by se vozíčkáři při hře neobešli. Proto jim patří velké poděkování a ochotu pomoci těm, kteří to potřebují. I pro naše žáky to byla obrovská inspirace, že je možné v životě dosáhnout úspěchu, pokud se nevzdávají, bojují a překonávají překážky, které jim život přinese.

Mgr. Anna Široká