Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Vystoupení pěveckého sboru Zpěváček v Dětské nemocnici, na vánočním jarmarku, v naší škole a na akci Česko zpívá koledy na Náměstí Svobody

15.12.2017 11:49 • autor:

V úterý 12. 12. 2017 vystoupil náš pěvecký sbor Zpěváček ve 14 hodin v Dětské nemocnici v Brně pro nemocné děti, které jsou zde hospitalizované. Po vystoupení děti ze sboru předaly malým pacientům přání a dárky.

 

V 17 hodin Zpěváček zahajoval vánoční jarmark na naší škole, kde žáci předvedli své vánoční výrobky, které tvořili během prosince se svými učiteli. Děkujeme všem návštěvníkům vánočního jarmarku za hojnou účast a přejeme všem krásné a klidné prožití vánočních svátků.

 

Další vystoupení pěveckého sboru Zpěváček se konalo ve středu 13. 12. 2017 v 18 hodin na Náměstí Svobody v rámci akce Česko zpívá koledy. Sbor vystupoval s Jiřím Helánem z dechové kapely Moravanka. Náměstí bylo zcela zaplněno a všichni si společně zazpívali vánoční koledy. Akce byla vysílána v přímém přenosu Českého rozhlasu.

FOTOGALERIE