Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Výlety 9. A

29.6.2023 15:42 • autor:

Na konec školního roku se samozřejmě všichni moc těší. A deváťáci jakbysmet, i když je pro ně posledním na této škole. A proto si ho užívali se vším všudy. 23. 6. nás čekalo sportovní dopoledne na Riviéře. Cestu tam i zpět jsme zvládli pěšky. Ani houfy přicházejících dětí nám nezkazily náladu. Krásné počasí, koupání, tobogány, skluzavka, plážový volejbal, hranolky, ledová tříšť, takový byl páteční den na největším brněnském koupališti.

Za peníze z vánočního jarmarku jsme 27. 6. vyrazili na návštěvu BRuNO family parku. Máme ho sice trochu z ruky, ale vnitřní i venkovní atrakce nás lákaly. Čapí oko, Tenké střevo, Labyrint, Brunův komín, Svišťák, Kloaka, Houpák, Lanové tunely a mosty, Ptačí přelet, Dráťák, a to není zdaleka všechno. Venku jsme se vyřádili na Odvážném rozletu, Sešupu, Šroubovici, Hravých gejzírech a dali si závody na motokárách. Prostě další skvěle strávené dopoledne.

Cílem našeho třetího výletu 29. 6. byla brněnská přehrada. Koupání nikoho nelákalo. STAREZ měl pro zájemce připravený program, minigolf,… Ale my jsme si užili míčové hry, procházku i zmrzlinu a povídali si o společných zážitcích. Ty nám nikdo nevezme.

Jana Oujezdská, třídní učitelka 9. A