Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Výlet parníkem po Brněnské přehradě

24.6.2024 14:44 • autor:

 

V pátek 21.6.2024 jsme vyrazili s žáky 6. B na okružní jízdu parníkem. Do přístavu jsme se vydali pěšky ze zastávky Bystrc ZOO okolo přehradní hráze. Jako konečnou zastávku jsme určili hrad Veveří. Poseděli jsme pod hradem, kde byla svačina a odpočinek ve stínu. Potom jsme se vydali parníkem zpátky na přístav. Prošli jsme si otevřené stánky, mrkli na kolotoče, které tu jsou ještě z doby ohňostrojů. Byla i zmrzlina🙂. Po dalším vydatném občerstvení jsme šli pěšky přes Bystrc na zastávku MHD a spokojeně odjeli na oběd do školy. Počasí nám přálo až moc, po  celou dobu bylo přes 30 stupňů. Naštěstí na parníku na horní palubě vál příjemný vítr.

kolektiv 6.B