Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Výlet na Macochu

22.10.2018 14:48 • autor:

Dne 25. září jsme jeli na výlet na Macochu. Když jsme tam dorazili, šli jsme asi 2km pěšky lesní cestou. Došli jsme k vláčku, který nás odvezl až k Punkevním jeskyním, kde jsme měli prohlídku – suchou a mokrou. Suchá byla pěšky a mokrá lodičkami. Při jízdě na lodičkách to bylo dost natěsno, v jedné zatáčce jsme se loďkou vlezli jen taktak. Po projížďce jsme jeli lanovkou, byla to krátká cesta, asi 3 minuty. Všichni jsme dojeli nahoru a šli jsme se naobědvat do hezké restaurace.  Oběd byl moc dobrý. Potom jsme měli hodinu volno na nákupy a hry. Společně jsme se vyfotili na horním můstku Macochy a podívali se i na dolní můstek, ke kterému vedlo moc schodů. Lanovkou jsme zase sjeli dolů a vláčkem na Skalní mlýn. Čekal tam autobus, aby nás zavezl domů.

Žáci 5.A

FOTOGALERIE