Virtuálně do světa

4.5.2021 7:41 • autor:

Jak jsme se v dubnu vydali virtuálně do Paříže

Dlouho jsme přemýšleli, jak si nahradit tělocvik a zároveň i možnost někam vycestovat. Nakonec se zrodil v 6.B krásný nápad- vydat se virtuálně do světa. A kam? Pokud jste si pozorně přečetli název článku, tak víte, že do hlavního města Francie – do krásné Paříže.

6.B tedy vyrazila na virtuální výlet už 10. dubna. Skupina pronásledovatelů ze třídy 8.B se za nimi vydala 12. dubna. Říkáte si, kdo vyhrál? Kdo došel dřív? Došly obě třídy? Kdo nachodil za den nejvíce kroků? To vše se můžete dozvědět, na tomto odkazu ZDE 8.B a ZDE 6.B.

Poražená třída navrhuje odplatu a v sobotu 1. května vyšla od školy směr Buckinghamský palác. Podaří se jí nynějšího vítěze porazit? Vydá se teď na výlet větší skupina? A kdo tentokrát dorazí dříve? 😊 I to můžete sledovat přes odkaz následující : ZDE 8.B a ZDE 6.B