Velikonoční dílničky 5.A

31.3.2021 9:07 • autor:

V úterý po vyučování se v naší třídě uskutečnily velikonoční dílničky. Jelikož se stále nemůže potkávat ve škole, zpříjemnili jsme si dopoledne tvořivou činností on-line. Dílničky probíhaly v příjemné atmosféře, pod rukama nám vznikaly krásné výrobky, povídali jsme si, někteří při práci i posvačili. Při tvoření jsme používali pouze materiály, které jsme našli doma (kelímek od jogurtu a

toaletní papír). Kreativitě se samozřejmě meze nekladou, proto byly výrobky od každého originálem. Všichni jsme si netradiční on-line tvoření užili, a navíc máme hezkou dekoraci na výzdobu svého příbytku. Nakonec jsme se všichni shodli, že už se všichni děsně těšíme do školy, tak snad se tam brzy všichni potkáme!

Za celou 5. A přejeme všem krásné a klidné svátky jara prožité hlavně ve zdraví!

Mgr. Lenka Dosadilová, tř. uč.