Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Vánoční dílničky na Kamínkách

9.12.2019 20:35 • autor:

Opět jsou tu Vánoce a každodenní shon spojený s pečením cukroví, obstaráváním dárků pro naše nejbližší a plno dalších starostí, aby právě ty letošní svátky byly co nejlepší, nejklidnější a ničím nerušené. I v takto uspěchané době  je důležité se na chvíli zastavit a věnovat čas hlavně našim dětem a společně si udělat radost vyráběním vánočních předmětů a drobných dárků.                        

   Proto jsme 7. 12.  na sobotní dopoledne připravili ,,Vánoční dílničky“. Děti si se svými rodiči a  prarodiči vyrobily spoustu vánočních dárků, nechyběly vločky, svícny, sněžítka, stromečky, sněhuláčci, nazdobené šišky a plno dalších zajímavých nápadů. Dopoledne uteklo jako voda a všichni odcházeli domů s úsměvem na tváři a s  radostí ze svých vlastnoručně vyrobených dárků. Vánoční atmosféru podtrhly také vánoční koledy a vůně vánočního cukroví.

 

   Všem děkujeme za hojnou účast a přejeme klidné a pohodové Vánoce.

Mgr. Jana Chytilová

FOTOGALERIE