Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Vánoční besídka ve 3.A

5.1.2018 20:41 • autor:

 

Vánoce již klepou na dveře, a proto nastal nejvyšší čas zpříjemnit si poslední školní den roku 2017 vánoční besídkou.Na tento den se všichni moc těšili. Vánoční stromeček byl nádherně ozdoben, adventní věnec slavnostně svítil čtyřmi svíčkami, voňavé cukroví lákalo k ochutnávce a vánoční čaj napovídal, že za chvilku nastane čas rozbalování drobných dárečků. Vánoční koledy navodily kouzelnou atmosféru.Krátká vystoupení kamarádů ze třídy přispěla k dobré náladě. Oči dětí zářily nedočkavostí a očekáváním. To je ten správný okamžik k obdarování. Není důležité, co dostanu, ale zda můj dárek potěší. Výkřiky radosti, smích a štěstí dětí, to jsou ty nejkrásnější okamžiky.

PaedDr. Zdeňka Bučková, tř. učitelka

FOTOGALERIE