Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

V družině se nikdy nenudíme

31.3.2023 8:53 • autor: • kategorie:

Ve středu 8.3. odpoledne bylo velmi rušné. Napětí a vzrušení by se dalo “krájet”. Přípravy byly dokončeny, kostýmy nachystány, už jenom začít…V půl páté  to konečně vypuklo. Naši družinku navštívili rodiče, pro které si děti nachystaly program. Mnohé z nich si samostatně a pilně připravovaly překvapení, která teď jejich rodiče uvidí. Program byl pestrý – tanec, zpěv, gymnastika, hra na hudební nástroje, básně. Potlesku nebyl konec. Spokojenost dětí a úsměvy na tvářích rodičů byly odměnou nám všem. Po ukončení programu si ještě rodiče mohli prohlédnout výtvarná díla a keramickou tvorbu dětí. Jsme rádi, že jsme se všichni setkali v příjemné atmosféře a užili si povedené odpoledne.

Kolektiv vychovatelek 

FOTOGALERIE