Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Turnaj ve florbale a vybíjené na ZŠ Svážná

20.11.2018 21:18 • autor:

V pondělí 19. 11. proběhlo tradiční přátelské utkání ve vybíjené mezi dívkami z naší školy a ze ZŠ Svážná. Za naší školu soutěžily vybrané dívky ze čtvrtých a pátých tříd. Dívky odehrály tři vyrovnaná utkání. Bojovaly statečně a umístily se na krásném druhém a třetím místě.

V tentýž den, na té samé škole se také uskutečnilo přátelské utkání ve florbale mezi chlapci z naší školy a ze ZŠ Svážná. Florbal hráli vybraní chlapci ze čtvrtých a pátých tříd. I chlapci odehráli tři velmi vyrovnaná utkání. Hráli výborně a svou dravostí vybojovali krásné první a čtvrté místo.

Všichni si hru užili a již nyní se těšíme na další přátelské utkání mezi našimi žáky a žáky ZŠ Svážná.

Mgr. Jindra Severinová

FOTOGALERIE