Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Třídenní výlet podle 9.B

20.6.2022 6:42 • autor:

30.5. odjela naše třída 9.B na třídenní výlet, který nám začal na hlavním nádraží, odkud jsme se vlakem odebrali dvouhodinovou cestou do naší cílové destinace Zubří. Celou cestu nás doprovázely písničky a sombrera našich úžasných spolužáků. Od vlakové zastávky jsme šli ještě 3 kilometry do areálu Jasenka, kde jsme byli ubytovaní. Bydleli jsme v chatkách a areál byl velmi hezky zařízený. Po obědě jsme vyrazili na procházku po okolí, kde jsme hráli hry, plnili úkoly a skládali básničky o naší třídě. Ve volných chvílích jsme si házeli frisbee, hráli fotbal nebo jiné stolní hry. Druhý den jsme hráli přehazku a lehce morbidní hru „kompot“. Hry jsme s pár modřinami přežili, atak jsme mohli jít odpoledne na výlet. Byli jsme se podívat na Vávrovu a Pohledeckou skálu. Největší zklamání výletu  byl místní obchod, který byl zavřený. Naše zklamání bylo ale napraveno dárkem od naší paní učitelky kde Dni dětí. Večer po výletě jsme si opekli špekáčky a později si udělali takovou menší diskotéku. Jelikož pršelo a byla bouřka, tak jsme museli improvizovat a diskotéku jsme měli v jedné z chatek. Sice tam nebylo moc prostoru, ale užili jsme si to. Ve středu jsme se už jen sbalili a vyrazili na vlak. Cestou jsme potkali i šesťáky, kteří zde byli na výletě po nás. Ve vlaku jsme si pouštěli písničky a užívali jsme si náš poslední výlet, kde jsme byli všichni. Na závěr bychom řekli asi je, že jsme si výlet moc užili a že nám takovéto společné chvíle budou chybět.
Míša M. a Lea Ř.

 

FOTOGALERIE