Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Taneční soutěž školní družiny

25.5.2018 21:07 • autor:

Každoroční taneční soutěž ŠD proběhla v měsíci květnu a  díky pěknému počasí se mohla konat v atriu školy. Děti si připravily vlastní choreografie a pilně se připravovaly. Samotná soutěž probíhala v kategorii jednotlivců a skupin. Těžko říci, zda je těžší se před spolužáky postavit samostatně nebo si společně připravovat choreografii, což zase vyžaduje spolupráci všech, kteří se na nácviku podílí. Děti nejen překonávají svou nejistotu, ale při společné přípravě na vystoupení se učí mezi sebou dohodnout, respektovat se a také vhodným způsobem prosadit svůj názor. Ostatní pak své spolužáky a kamarády podporují a povzbuzují potleskem. Naučí se tak, aniž by si toho všimli, daleko víc než jen taneček. A o to se snažíme. Vítězové si smlsli na sladkém zmrzlinovém poháru a odnesli si medaili.

Některé z těchto tanečků můžete vidět na prezentaci kroužků ŠD, která proběhne již v úterý 29. 5. v 16:30 hodin ve vestibulu školy. Všichni jste srdečně zváni.

Vychovatelky ŠD