Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Taneční festival v KC Babylon

2.5.2018 18:32 • autor:

Celý rok jsme se pilně připravovali na 19. ročník festivalu, který s tanečním kroužkem navštěvujeme již od samého vzniku. Letos děti čelily velké konkurenci, ale přesto se nám podařilo získat dva poháry za 2. místa. Obě umístění byly za disciplínu street dance v mladší a starší kategorii. Nadšení, elán i úsilí, které do toho všichni členové kroužku vložili, tak bylo odměněno. Radost z výhry byla obrovská. Věřím, že i rodiče, kteří přišli své děti povzbudit, si strhující atmosféru užili.  Už teď se těšíme na jubilejní 20. ročník, ale také na prezentaci kroužků ŠD, kde se představí nejen tyto děti, ale i mladší tanečnice.

Poděkování patří i všem kolegyním, které mi s akcí pomáhaly nebo přišly děti podpořit.

 

Ivana Sedláčková, vychovatelka

FOTOGALERIE

VIDEO 1

VIDEO 2

VIDEO 3