Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

25.6.2018 22:30 • autor:

I v letošním roce se naše škola zapojila do Olympijského běhu. Mezinárodní Olympijský den jsme oslavili 20.6. největší běžeckou akcí v České republice.

Hlavní moto běhu bylo: „ Různí běžci, různá místa, jedna myšlenka“.

V horkém dnu plném sluníčka si naši žáci měřili síly v 5 kategoriích. První kategorie žáci 1. a 2. třídy, II. kategorie – 3. a 4. třídy, III. kategorie – 5. třídy, IV. kategorie – 6. třídy a V. kategorie – 7. a 8. třídy. Každý, kdo se aktivně účastnil závodu, obdržel odměnu v podobě papírové medaile, Corny tyčinky, tužky, cukrovinky a diplomu. Nejlepší tři chlapci a tři dívky v každé kategorii dostali krásné medaile a věcné ceny.

Atmosféra celého dopoledne byla velmi příjemná a byla doprovázena duchem fair play.

 

Tímto bych chtěla poděkovat  panu učiteli Pohankovi a 9. třídě za pomoc s organizací běhu a s předáváním cen.

 

Mgr. Jindra Severinová

FOTOGALERIE