Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

SPORTOVNÍ ODPOLEDNE aneb OSMÁCI PRO DRUŽINU

24.10.2017 7:36 • autor:

V pondělí 23. 10. 2017 si osmáci připravili sportovní odpoledne pro družinu. Akce se zúčastnili téměř všichni žáci 8.A a 8.B a žáci 1. stupně, kteří navštěvují školní družinu. Počasí nám nepřálo, ale nenechali jsme se odradit a akci uspořádali uvnitř školy. Děti si mohly vyzkoušet hula-hop s obručemi, běh mezi medicimbály, skok přes švihadlo, hod na koš i do krabice, čapí postoj či střelu na branku. Na všech stanovištích osmáci svým malým kamarádům vše ukázali a vysvětlili, a ti se pak museli snažit sami. Akce se velmi vydařila, za účast byl každý malý sportovec odměněn diplomem a odměnou pro osmáky byly úsměvy na rtech dětí ze družiny! Perfektní byla také spolupráce mezi třídními učiteli, učiteli tělocviku a vychovatelkami ze družiny. Všem tímto moc děkujeme a těšíme se na další – třeba větší – akci ve sportovním duchu!

Za organizační tým
Mgr. Lucie Ziembová
FOTOGALERIE